شرایط و ضوابط

لطفا قبل از استفاده از سرویس ما این شرایط و ضوابط را با دقت مطالعه کنید.

تفسیر و تعاریف

تفسیر

کلماتی که حرف اولیه آن ها سرمایه گذاری می شود دارای معانی تعریف شده تحت شرایط زیر است. تعاریف زیر بدون توجه به اینکه به صورت مفرد یا جمع ظاهر می شوند، معنای یکسانی دارند.

تعاریف

برای اهداف این شرایط و ضوابط:

اذعان

اینها شرایط و ضوابط حاکم بر استفاده از این سرویس و توافقی است که بین شما و شرکت عمل می کند. این شرایط و ضوابط حقوق و تعهدات همه کاربران را در مورد استفاده از این سرویس تعیین کرده است.

دسترسی و استفاده شما از این سرویس مشروط به پذیرش و انطباق شما با این شرایط و ضوابط است. این شرایط و ضوابط در مورد تمام بازدیدکنندگان، کاربران و دیگرانی که به این سرویس دسترسی دارند یا از آن استفاده می کنند، اعمال می شود.

با دسترسی یا استفاده از سرویس موافقت می کنید که این شرایط و ضوابط را محدود کنید. اگر شما با هر بخشی از این شرایط و ضوابط مخالف و سپس شما ممکن است به سرویس دسترسی ندارد.

شما نشان می دهد که شما بیش از 18 سال است. این شرکت به افراد زیر ۱۸ سال اجازه استفاده از این سرویس را نمی دهد.

دسترسی و استفاده شما از این سرویس نیز مشروط به پذیرش و انطباق شما با سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت است. سیاست حفظ حریم خصوصی ما سیاست ها و رویه های ما را در مورد جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات شخصی شما در هنگام استفاده از برنامه یا وب سایت توصیف می کند و در مورد حقوق حریم خصوصی شما و چگونگی محافظت قانون از شما به شما می گوید. لطفا قبل از استفاده از سرویس ما سیاست حفظ حریم خصوصی ما را با دقت بخوانید.

لینک به وب سایت های دیگر

سرویس ما ممکن است حاوی لینک هایی به وب سایت های شخص ثالث یا خدماتی باشد که متعلق به شرکت نیستند یا کنترل نمی شوند.

این شرکت هیچ کنترلی بر آن ندارد، و هیچ مسئولیتی در قبال، محتوا، سیاست های حریم خصوصی، یا شیوه های هیچ وب سایت یا خدمات شخص ثالثی به عهده نمی گیرد. شما بیشتر اذعان و توافق می کنند که شرکت باید مسئول و یا مسئول، به طور مستقیم یا غیر مستقیم، برای هر گونه آسیب و یا از دست دادن ناشی و یا ادعا می شود توسط یا در ارتباط با استفاده از یا تکیه بر هر گونه محتوا، کالا و یا خدمات موجود در یا از طریق هر گونه وب سایت ها و یا خدمات از جمله ایجاد می شود.

ما به شدت به شما توصیه می کنیم که شرایط و ضوابط و سیاست های حریم خصوصی هر وب سایت یا خدمات شخص ثالثی را که بازدید می کنید بخوانید.

ختم

ما ممکن است دسترسی شما را بلافاصله، بدون اطلاع قبلی و یا مسئولیت، به هر دلیلی، از جمله بدون محدودیت اگر شما نقض این شرایط و ضوابط فسخ و یا تعلیق.

پس از خاتمه، حق استفاده شما از سرویس بلافاصله متوقف خواهد شد.

محدودیت مسئولیت

با توجه به هر گونه خسارت است که شما ممکن است متحمل، مسئولیت کل شرکت و هر یک از تامین کنندگان آن تحت هر گونه ارائه این شرایط و درمان منحصر به فرد خود را برای همه از پیش گفته باید به مقدار در واقع توسط شما از طریق خدمات و یا 100 دلار آمریکا پرداخت می شود اگر شما هر چیزی را از طریق خدمات خریداری نشده محدود می شود.

تا حد مجاز قانون قابل اجرا، در هیچ رویداد باید شرکت و یا تامین کنندگان آن مسئول هر گونه آسیب های خاص، اتفاقی، غیر مستقیم، و یا در نتیجه (از جمله، اما نه محدود به، خسارت برای از دست دادن سود، از دست دادن داده ها و یا اطلاعات دیگر، برای وقفه کسب و کار، برای آسیب شخصی، از دست دادن حریم خصوصی ناشی از یا به هر طریق مربوط به استفاده از یا ناتوانی در استفاده از خدمات، نرم افزار شخص ثالث و / یا سخت افزار شخص ثالث استفاده می شود با خدمات ، و یا در غیر این صورت در ارتباط با هر ارائه این شرایط) ، حتی اگر شرکت و یا هر تامین کننده شده است از امکان آسیب های چنین توصیه شده است و حتی اگر درمان شکست خورده از هدف ضروری آن است.

برخی از ایالت ها اجازه خروج ضمانت نامه های ضمنی یا محدودیت مسئولیت در مورد خسارت های اتفاقی یا تبعی را نمی دهند و این بدان معناست که برخی از محدودیت های فوق ممکن است اعمال نشده باشد. در این ایالت ها مسئولیت هر حزب به بیشترین میزان مجاز قانون محدود خواهد شد.

"AS IS" و "عنوان سلب مسئولیت" موجود

این سرویس به شما ارائه شده "AS IS" "AS موجود" و با تمام گسل ها و نقص ها بدون ضمانت از هر نوع. تا حد مجاز تحت قانون قابل اجرا، شرکت، از طرف خود و به نمایندگی از وابستگان خود و مجوز دهندگان و ارائه دهندگان خدمات مربوطه خود، به صراحت تمام ضمانت نامه ها، چه بیان، ضمنی، قانونی و چه در غیر این صورت، با توجه به خدمات، از جمله تمام ضمانت نامه های ضمنی تجاری بودن، تناسب اندام برای یک هدف خاص، عنوان و عدم تخلف، را رد می کند. و ضمانت نامه هایی که ممکن است از البته خرید و فروش، البته از عملکرد، استفاده و یا عمل تجاری به وجود می آیند. بدون محدودیت به پیش گفته، شرکت ارائه می دهد هیچ گارانتی و یا تعهد، و می سازد هیچ نمایندگی از هر نوع است که خدمات مورد نیاز شما را برآورده خواهد کرد، رسیدن به هر گونه نتایج در نظر گرفته شده، سازگار و یا کار با هر نرم افزار دیگر، برنامه های کاربردی، سیستم ها و یا خدمات، عمل بدون وقفه، دیدار با هر گونه عملکرد و یا استانداردهای قابلیت اطمینان و یا خطا رایگان و یا که هر گونه خطا و یا نقص می تواند و یا اصلاح خواهد شد.

بدون محدود کردن موارد پیش گفته، نه شرکت و نه هیچ یک از ارائه دهنده شرکت هیچ گونه نمایندگی یا ضمانت نامه ای از هر نوع، بیان یا ضمنی نمی سازد: (من) در مورد عملیات یا در دسترس بودن سرویس، یا اطلاعات، محتوا، و مواد یا محصولات شامل آن؛ (دوم) که این سرویس بدون وقفه یا بدون خطا خواهد بود. (سوم) در مورد دقت، قابلیت اطمینان، و یا ارز از هر گونه اطلاعات و یا محتوای ارائه شده از طریق خدمات؛ یا (iv) که سرویس، سرورهای آن، محتوا، یا ایمیل های ارسالی از یا از طرف شرکت، رایگان از ویروس ها، اسکریپت ها، اسب های تروا، کرم ها، بدافزارها، زمان بندها یا دیگر اجزای مضر هستند.

برخی از حوزه های قضایی اجازه محرومیت از انواع خاصی از ضمانت نامه ها یا محدودیت در مورد حقوق قانونی قابل اجرا از یک مصرف کننده را نمی دهند، بنابراین برخی یا همه محرومیت ها و محدودیت های فوق ممکن است در مورد شما اعمال نمی شود. اما در چنین حالتی محرومیت ها و محدودیت های تعیین شده در این بخش تا حد زیادی قابل اجرا بر اساس قانون قابل اجرا اعمال می شود.

قانون حاکم

قوانین کشور، به استثنای تعارضات قوانین قانون، بر این شرایط و استفاده شما از سرویس حکومت می کنند. استفاده شما از برنامه همچنین ممکن است تابع سایر قوانین محلی، ایالتی، ملی یا بین المللی باشد.

حل اختلافات

اگر نگرانی یا اختلافی در مورد این سرویس داشتید، موافقت می کنید که ابتدا سعی کنید با تماس با شرکت، اختلاف را به طور غیررسمی حل کنید.

برای کاربران اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا)

اگر شما مصرف کننده اتحادیه اروپا هستید، از هر گونه مقررات اجباری قانون کشوری که در آن ساکن هستید بهره مند خواهید شد.

انطباق حقوقی ایالات متحده

شما نماینده و حکم است که (من) شما در یک کشور است که منوط به تحریم دولت ایالات متحده قرار ندارد، و یا که توسط دولت ایالات متحده به عنوان یک تروریست "حمایت از" کشور تعیین شده است، و (دوم) شما در هیچ لیست دولت ایالات متحده از احزاب ممنوع و یا محدود ذکر شده است.

شدت و چشم پوشی

شدت پذیری

اگر هر ماده ای از این شرایط برگزار می شود غیر قابل اجرا و یا بی اعتبار، چنین حکمی تغییر خواهد کرد و تفسیر خواهد شد برای به انجام رساندن اهداف از جمله ارائه به بیشترین حد ممکن تحت قانون قابل اجرا و مقررات باقی مانده در نیروی کامل و اثر ادامه خواهد یافت.

چشم پوشی

به جز همانطور که در اینجا ارائه شده، عدم اعمال حق و یا نیاز به عملکرد تعهد تحت این شرایط باید توانایی حزب به اعمال چنین حق اثر و یا نیاز به چنین عملکرد در هر زمان پس از آن و نه باید چشم پوشی از نقض به منزله چشم پوشی از هر گونه نقض پس از آن.

تفسیر ترجمه

این شرایط و ضوابط ممکن است ترجمه شده باشد اگر ما آنها را در دسترس شما در خدمات ما ساخته شده است. شما موافقید که متن اصلی انگلیسی در مورد اختلاف پیروز شود.

تغییرات در این شرایط و ضوابط

ما حق را به صلاحدید خود برای تغییر یا جایگزینی این شرایط در هر زمان رزرو می کنیم. اگر تجدید نظر مواد است ما تلاش معقول برای ارائه حداقل 30 روز اطلاع قبل از هر گونه شرایط جدید در حال اثر. آنچه تغییر مادی را تشکیل می دهد به صلاحدید ما تعیین خواهد شد.

با ادامه دسترسی یا استفاده از سرویس ما پس از موثر شدن آن تجدید نظرها، شما موافقت می کنید که با شرایط تجدید نظر شده محدود شود. اگر شما با شرایط جدید موافق نیستید، در کل یا بخشی از آن، لطفا استفاده از وب سایت و سرویس را متوقف کنید.